Co nieco o ślubach, fotografach i samochodach

Dodane: 18-03-2015 11:03
Co nieco o ślubach, fotografach i samochodach Na prawie każdą istotną uroczystość w naszym życiu warto się dobrze ubrać, ale też trzeba zadbać o odpowiedni transport, którym pojedziemy na miejsce. Są okazje mniej i bardziej ważne, ale wydaje mi się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta...do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Bugatti, McLaren albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Wybierz dobrego, nie taniego fotografa ślubnego

Inna kwestia, że są także zdjęcia wybitne. Za tym idzie dość wysoka cena, oraz problemy z rezerwacją terminu. Co nie powinno dziwić, jakość kosztuje, a i tak chętnych nie brakuje.

Czy warto mieć takiego artystę na własnym ślubie? Cóż, to zależy jakie kto ma gusta. Dobre zdjęcia zawsze będą piękną pamiątką, którą z dumą będzie można pokazywać następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.


Poszperaj i przejrzyj różne oferty

Przejrzyjmy nie tylko galerię na stronie fotografa, ponieważ lądują tam tylko wybrane, najlepsze ujęcia. Zwróćmy uwagę jeszcze na bloga - tam najczęściej są sesje z każdego ślubu, a jeśli nie, to na pewno będzie ich więcej, niż w portfolio. A jeśli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Żenujący poziom fotografii ślubnej

Kolejna kwestia, to wymagajmy podpisania umowy, żeby nie okazało się, że wyjdą później jakieś dodatkowe koszty. Najkorzystniej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Rozczaruję was, większość ujęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod aspektem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi najważniejszy głos ma rynek, z tego powodu liczy się - najczęściej cena.


Definicja ślubu

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub